One Gun 2 Stickman Apk, One Gun 2 Stickman Apk İndir, Yeni 2021*

42

Sopa dövüşü aşırı düello için hazır mısın? Dövüş oyunlarını sever misin? Çöp adam oyunlarından hoşlanıyor musun?
HEMEN İNDİR
4.4/5 Oylar: 4,249
Geliştirici
erow.dev
Sürüm
42
Actualización
August 23, 2021
Gereksinimler
4.1 and up
Boyut
38M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

    One Gun 2 Stickman Apk ninja düşman ordularının sonsuz dalgaları ile dövüş oyunu, kavga ve hayatta kalma becerilerinizi test edecek. Bu One Gun 2 Stickman Apk ücretsiz komik ve hiperkasual savaş royale oyununda nihai çöp adam savaşçı patronu ol.  One Gun 2 Stickman Apk sıradan çöp adam oyunlarının kahramanı geri dönüyor!

One Gun 2 Stickman Apk

Sopa dövüşünü fethetmek için hızlı refleksler ve taktikler gerekli olacaktır. Basit ama güçlü kontroller, her karşılaşmadan sonra düşmanlarınızın kanıyla kaplanmanızı sağlayacak çöp adam dövüşünde güçlü darbeler vermenizi sağlar.

Çöp Adam ile çöp adam oyunları tüm yol boyunca savaşır. Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor olan bu gündelik oyun sizi aynı sopa taktiklerine bağlı kalmamaya teşvik eder. Sopa dövüşü rekorlarınızı kıracaksanız, stickman’dan sonra sürekli olarak sokak dövüşü stickman’ınız olacak ve sopa kemeri özel görevlerine erişmek için sabit kazanılan dövüş paralarınızı kullanacaksınız.

One Gun 2 Stickman Apk

Stick belt misyonu, artan stick ödülleri almak ve daha zor stickman dövüş seviyeleri elde etmek için kazanmanız ve yok etmeniz gereken gizemli bir samuray stick man ile özel bir boss battle royale düellodur. Stick fighter koduna sadık kalacak ve stick fight belt renk merdiveninin tepesine yapışarak hayatta kalacak mısın? 🙂

 

 

Çöp adam oyunlarında sonsuz kavga ederken, kırmızı savaşçıya dikkat etsen iyi olur, bu tür boyalı çöp adam silahlı olacak ve onu yenmek için taktikleri değiştirmelisin. Yeşil çöp adam ve onun zor sopa oyunlarından da haberdar olun! Fiziğinizi ona karşı dengeleyin, bu çöp adam savaşçısını yenene kadar onunla savaşın. Çöp adam oyunlarına düşme!

One Gun 2 Stickman Apk

Sonsuz dövüşle dolu çöp adam oyunlarımızla eğlenceli oyunların ve gündelik oyunların tadını çıkaran oyuncuların kalabalığının bir parçası olun.

KOMİK GÜNDELİK ÇÖP ADAM oyunlarının KRALI

Sopa kendi rekorlarınızı kırmak için ya da hayatta kalma arenasında yok olana kadar sonsuz çöp adam kalabalığıyla savaşın. Yumruğunla vur, ama aynı zamanda yolda güçlü gölge silahlarının kilidini aç. Sıradan kavga oyunlarını seviyorsan seni koruruz. Dövüşü kazan ve güçlü silahların kilidini açmak için para topla, yüzüne bir samuray yumruklarken komik sopa dövüş fiziğinin tadını çıkar ve kafasına bir ninja tekmele ve samuray ve shinobi sopa adam savaşçılarının dalgalarını yok et.

OYUNDA GÖLGE SİLAHLARI KAZANIN VE BU DÖVÜŞ SİMÜLATÖRÜNDE ÖDÜLLER KAZANIN

One Gun 2 Stickman Apk

Dövüşte çöp adam oyunlarının kralının zamanlanmış ödülleri, çöp adam dövüşünüzde size yardımcı olacaktır. Bu sonsuz savaş royale komik oyunda çöp adam dövüş seviyelerinin üstesinden gelmek ve sopa dövüşü düello kemer ustalarını yenmek için bunları kullanın.

BU SAVAŞ ROYALE DÖVÜŞ SİMÜLATÖRÜ ÇÖP ADAM OYUNUNDA ÇÖP ADAMINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Dövüş sırasında yumrukla yumruk at. Kazanılan paraları çöp adam kasklarına ve çöp adam kıyafetlerine harcayın: Bu ninja oyununda çöp adamınız için kozmetik görünümlerin kilidini açabilir ve onu dövüş oyununa götürebilirsiniz! 70’den fazla silah ve kıyafet topla ve savaş çöp adam oyunlarının daha havalı sopa adamı ol ve rekorlarını kır.

Bu nihai çöp adam dövüşü. Samuray oyunlarında en iyi sopa adam dövüşünü yapacak mısın? Savaş oyunları, bir kahraman olmak. Çöp adam dövüş oyunları başlasın!

apkmarketim.com

Yenilikler

hatalar düzeltildi

Video

Görüntüler

İNDİRME LİNKLERİ

Hemen indir

İndirmek için:

1. Linke tıklayın 5 saniye sonra geç butonuna basın.
2. Geçtikten ve uygulamayı indirdikten sonra indirilenlerden APK'yı kurun.
3. Güvenlik uyarısı verirse dış kaynaktan yüklemeye izin vermeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir